VT Medical - шаблон joomla Книги
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

Jonizator wody

 

Informacje o urządzeniach do alkalizacji wody i zmiany jej struktury


Świadomie korzystając ze zdobyczy naszej cywilizacji, równie świadomie powinniśmy bronić się przed ich negatywnym wpływem, dostarczając organizmowi wartościowej energetycznie i strukturalnie wody.
Uzyskamy to przez zastosowanie urządzeń zmieniających energię wody, jej strukturę i parametry fizykochemiczne.
Japońscy, Koreańscy i Rosyjscy naukowcy opracowali urządzenia wykorzystujące elektrolizę i rozdzielenie jonów w celu otrzymania wody funkcjonalnej z szerokim zakresem właściwości korzystnych dla zdrowia.
Japońskie Ministerstwo Zdrowia stwierdziło, że picie alkalicznej wody, uzyskanej przez jej elektrolizę, pomaga w absorpcji wapnia, usuwa problemy układu trawiennego, daje synergiczny efekt zwielokrotnienia skuteczności działania antyoksydantów a wśród nich witaminy C .... i wiele innych korzyści.


Słynne plemiona Hunza w Himalajach rutynowo dożywają do 120 - 140 lat, w dobrym zdrowiu, bez chorób degeneracyjnych, bez nowotworów, bez gnicia kości czy zębów.
Pozostają silni  i sprawni a ich kobiety mogą mieć dzieci nawet w podeszłym wieku.
Dr Henri Coanda, ojciec dynamiki płynów i zdobywca Nagrody Nobla oraz Dr Patrik Flanagan, spędzili lata na badaniach naukowych ludu Hunza.
Okazało się, że woda w rejonach zamieszkiwania Hunza jest bardzo alkaliczna, zawiera aktywny wodór, negatywny potencjał oksydacyjno - redukcyjny (OPR) i dużą zawartość minerałów.
Naukowcy Japońscy, w poszukiwaniu możliwości uzyskania wody Hunza, użyli Rosyjskiej technologii elektrolizy. Stwierdzili, że w ten sposób mogą uzyskać wodę mającą właściwości wody Hunza. Prace naukowe na ten temat ruszyły pełną parą w 1954 roku na kilku uniwersytetach jednocześnie.
Pierwsze duże jonizatory znalazły zastosowanie w szpitalach i zostały zatwierdzone jako terapeutyczne urządzenia medyczne przez Japońskie Ministerstwo Zdrowia i Rehabilitacji w styczniu 1966 roku.
Jeden z holistycznych ekspertów, Daniel Reid, wyjaśnia, podstawową przyczyną chorób jest zatrucie komórek, tworzące warunki umożliwiające drobnoustrojom rozmnażać się w twoim ciele

 

 

Jonizator systemu "Jupiter" MICROLITE

Jonizator BIO H2O


Jest to jonizator, do którego nalewamy wodę. W zbiorniku jonizatora znajdują się dwie przestrzenie oddzielone błoną półprzepuszczalną. W jednej z nich wytwarza się woda zasadowa a w drugiej kwaśna. Urządzenie wyposażone jest dodatkowo w elektrodę srebrną umożliwiającą wytwarzanie wody srebrnej.

Oba urządzenia zasilane są ze standardowego gniazda z prądem.

 

 

Praktyczne Użycie Alkalicznej Wody


httpv://www.youtube.com/watch?v=0oyLD4IXkcU

httpv://www.youtube.com/watch?v=Amote6XbOH8

httpv://www.youtube.com/watch?v=zaNBFom1en0

httpv://www.youtube.com/watch?v=_AjkHfwbcTQ

Filmy na temat zastosowania wody alkalicznejRYŻ: Namoczyć ryż w alkalicznej wodzie przez pół godziny przed gotowaniem. Spowoduje to, że ryż będzie kleisty i smak potrawy poprawiony.

NADUŻYCIE ALKOHOLU: Wypić 1 do 2 szklanek alkalicznej wody na pusty żołądek rano i przed pójsciem spać.

GOTOWANIE: Alkaliczna woda zatrzymuje witaminy i minerały w pozywieniu, które normalnie są tracone w czasie gotowania. Smak jest poprawiony, i jakikolwiek ostry i gorzki smak związany z pozywieniem jest usunięty. Rybi smak owoców morza będzie również usunięty podczas gotowania w alkalicznej wodzie.

ROŚLINY: Użyj wody alkalicznej w celu zainicjowania wzrostu korzeni i pomocy we wzroście rośliny poprzez zobojętnienie zakwaszonej ziemi. Woda kwaśna służy do dezynfekcji chroniącej łodygi roślin przed chorobami i szkodliwymi owadami.

OWOCE I WARZYWA: Myć i płukać w alkalicznej wodzie w celu utrzymania świerzości.

WĄTROBA, WIEPRZOWINA, DZICZYZNA i RYBY: Moczyć w wodzie alkalicznej przez 20-30 minut przed gotowaniem. Woda alkaliczna zmiękcza mięso i usuwa nieprzyjemny gorzki smak.

ODŻYWKA DLA DZIECI: Dodać wodęalkalicznądo odżywki w celu wspomagania wzrostu dzieci i budowy silnej struktury kości.

Woda Alkaliczna i Gotowanie

Woda alkaliczna jest dobra do gotowania i przyrządzania herbaty i kawy.

Powinieneś używać wody alkalicznej do mieszania z sokami owocowymi otrzymywanymi z zamrożonych koncentratów.

Gotowanie ryżu w wodzie alkalicznej neutralizuje fosfor i wapń przed jego spozyciem, redukując ilość kwasu fosforowego wytworzonego później przez ryż w twoim organizmie.

Gotowanie wody alkalicznej zmniejsza jej pH, ponieważ  dwutlenek węgla z powietrza będzie szybko się rozpuszczał pod wpływem temperatury.

Jakkolwiek, gotująca woda nie wygotuje alkalicznych minerałów; dlatego też, wszystkie minerały ciągle pozostają, złączywszy się z grupami węglanowymi.

Wszystkie korzyści neutralizowanych kwasów w organizmie pozostaną, po zredukowaniu kwasu węglowego do wody i wydychanego dwutlenku węgla.

Praktyczne Użycie Wody Kwaśnej

Skurcze żołądka: Pić pół szklanki, lekko ciepłej kwaśnej wody co 3-5 minut aż ból osłabnie. Kiedy symptomy znikną, pić wodę alkaliczną.

Przeziębienie / Grypa: Płukać gardło wodą kwaśną, aby złagodzić gwałtowny kaszel i bolące gardło.

Wypryski, Egzema, Trądzik: Woda kwaśna posiada nadzwyczajne właściwości dezynfekujące. Zanurzyć zainfekowane miejsca w wodzie kwaśnej lub smarować kwasną wodą chore miejsca w celu uzyskania ulgi.

Pocenie się stóp: Moczyć w wodzie kwaśnej przez 20-30 minut dziennie.

Pranie / Kąpiel / Szampon:  Kwaśna woda zmiękcza o dodaje elastyczności skórze i wlosom. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom pomaga ustrzec się przed trądzikiem, plamom wieku starczego i zmarszczkom.Szczegółowsze podpowiedzi jak używać wodę zasadową, kwaśną oraz jak używać wodę srebrną można znaleźć w zakładce "broszury i ulotki"